Diodes Inc. Ap7383-36Fdc-7 Ldo, Fixed, 3.6V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-36FDC-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.6V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-36FDC-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7383-36Fdc-7 Ldo, Fixed, 3.6V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
Spínaný zdroj PS-30-R
Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12V 1