Diodes Inc. Ap7383-30Ww-7 Ldo, Fixed, 3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-30WW-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-30WW-7
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Ap7383-30Ww-7 Ldo, Fixed, 3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Ap7383-30Ww-7 Ldo, Fixed, 3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Ap7383-30Ww-7 Ldo, Fixed, 3V, 0.15A, -40 To 125Deg C. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Ap7383-30Ww-7 Ldo, Fixed, 3V, 0.15A, -40 To 125Deg C.
LED driver tenký 15 W 12 V
LED driver tenký 30 W 24 V