Diodes Inc. Ap7383-18Fdc-7 Ldo, Fixed, 1.8V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7383-18FDC-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 1.8V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7383-18FDC-7
Obchody, které prodávají Diodes Inc. Ap7383-18Fdc-7 Ldo, Fixed, 1.8V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Zobrazit historii ceny Diodes Inc. Ap7383-18Fdc-7 Ldo, Fixed, 1.8V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Historie nejnižsí ceny Diodes Inc. Ap7383-18Fdc-7 Ldo, Fixed, 1.8V, 0.15A, -40 To 125Deg C. Porovnání obchodů, které prodávají Diodes Inc. Ap7383-18Fdc-7 Ldo, Fixed, 1.8V, 0.15A, -40 To 125Deg C.
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24
Kanlux POWELED 26810
Zvonkový transformátor EATON TR-G3/8 2
OEZ Letohrad zdroj mod. UNZ-10T-X012 1
LED driver tenký 30 W 24 V
LED driver tenký 15 W 12 V
LED driver tenký 6 W 24 V
Elektronický transformátor 105W/12V KA