Diodes Inc. Ap7381-33Sa-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7381-33SA-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7381-33SA-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7381-33Sa-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
LED driver tenký 15 W 12 V
Transformátor elektronický 60 W, TR60