Diodes Inc. Ap7380-33Wr-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7380-33WR-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7380-33WR-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7380-33Wr-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
Transformátor elektronický 105 W, TR10