Diodes Inc. Ap7380-33W5-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7380-33W5-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 3.3V, 0.15A, -40 TO 125DEG C - AP7380-33W5-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7380-33W5-7 Ldo, Fixed, 3.3V, 0.15A, -40 To 125Deg C
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Spínaný zdroj PS-30-R
Zvonkový transformátor EATON TR-G2/24
Transformátor elektronický 150 W, TR15
Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12V 1
Transformátor zvonkový, Hager ST301
Elektronický transformátor 105W/12V KA
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
LED driver tenký 30 W 12 V
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
Zvonkový transformátor ETI ZT8/12-2M 8
LED driver tenký 15 W 12 V