Diodes Inc. Ap7115-28Seg-7 Ldo, Fixed, 2.8V, 0.15A, -40 To 85Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7115-28SEG-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 2.8V, 0.15A, -40 TO 85DEG C - AP7115-28SEG-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7115-28Seg-7 Ldo, Fixed, 2.8V, 0.15A, -40 To 85Deg C
Přidat rezenci, hodnocení
Transformátor elektronický 150 W, TR15
Napájecí spínaný zdroj ELKO EP PS3M-54
OEZ Letohrad zdroj mod. UNZ-10T-X012 1
Transformátor elektronický 60 W, TR60
LED driver tenký 15 W 12 V
ADI 350 1-3W Elektronický transformát
Transformátor elektronický 105 W, TR10
Spokey POWELED P 12V 60W Elektronický
Kanlux POWELED 26810
Zvonkový transformátor 230V/4-8-12V/1A
LED driver tenký 30 W 12 V
Napájecí zdroj spínaný 12VDC 24W ELKO