Diodes Inc. Ap7115-25Seg-7 Ldo, Fixed, 2.5V, 0.15A, -40 To 85Deg C - diskuze
Výrobce: Diodes Inc.
Výrobní číslo: AP7115-25SEG-7
DIODES INC. - LDO, FIXED, 2.5V, 0.15A, -40 TO 85DEG C - AP7115-25SEG-7
Dotazy, recenze a diskuze k Diodes Inc. Ap7115-25Seg-7 Ldo, Fixed, 2.5V, 0.15A, -40 To 85Deg C
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
LED driver tenký 6 W 24 V
Napájecí zdroj MEAN WELL pro LED 12V 1
LED driver tenký 75 W 24 V
Transformátor elektronický 150 W, TR15
Zvonkový transformátor 230V/4-8-12V/1A
Zvonkový transformátor ETI ZT8/8-2M 8V
Zvonkový transformátor EATON TR-G3/8 2
Transformátor VENTS TRF 250/12
Zdroj pro LED 12V 2,5A 30W REBEL URZ08
Spokey POWELED P 12V 60W Elektronický
Napájecí zdroj spínaný 12VDC 24W ELKO