Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks
EAN: 2050004555776
Miniaturní světelná závora z S100 s kompaktními rozměry pouze 20x32x12 mm stanovuje nová Benchmark pro optoelektronické senzory s různými vynikajících vlastnosti produktů na trhu. Senzory mají 4 závity, 2 na přední straně a 2 na zadní straně. Díky tomu jsou pro jakýkoliv druh vestavných situaci a univerzálně použitelný. Které Installtion na Lichschranke je mnohostranně, rychle a snadno. Existuje ani trimr ještě tlačítko, které musely být nastavit. To zaručuje bezpečnost při.aplikace jsou v následujících aplikace: produkční a balící stroje, DOPRAVNÍKY a Sortieranlagen, automatické obchodní skladování a Intralogistik-Stationen.Tento text byl přeložen strojově.ParametryMnožství: 1 ksRozměry: (d x š x v) 32 x 20 x 12 mmVnější výška: 12 mmVnější délka: 32 mmVnější šířka: 20 mmVlnová délka: 632 nmKrytí: IP67Připojení (senzory): M8|ツ| 4pólovéFunkce (fotobuňka): polarizační filtrVýstupy (senzory): PNPVlastnosti senzoru: LED kontrolkaTyp vysílače: červená LED diodaTyp (výrobce): S100-PR-5-B00-PKMax. dosah: 3 mReakční doba: 1 msSpínací frekvence: 500 HzProvozní napětí (min.): 10 V/DCProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 V/DCProvozní napětí (max.): 30 V/DCTeplota (max.): +55 °CTeplota (min.): -20 °CKategorie produktu: reflexní světelná závoraEAN: 2050004555776
Obchody, které prodávají Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks
Aktuálně nenabízejí žádné obchody.
Dříve prodávaly obchody:
Půhy.czZobrazit historii ceny Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks
Historie nejnižsí ceny Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks. Porovnání obchodů, které prodávají Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks.
B plus B Thermo-Technik tlakový sním
TE Connectivity 1 ks TE TCS SMD Bo
Turck inkrementální rotační snímač 1 k
Yageo 32208719 M 222 Pt100 platinový t
Contrinex indukční snímač 4 mm zarovna