Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks - diskuze
EAN: 2050004555776
Miniaturní světelná závora z S100 s kompaktními rozměry pouze 20x32x12 mm stanovuje nová Benchmark pro optoelektronické senzory s různými vynikajících vlastnosti produktů na trhu. Senzory mají 4 závity, 2 na přední straně a 2 na zadní straně. Díky tomu jsou pro jakýkoliv druh vestavných situaci a univerzálně použitelný. Které Installtion na Lichschranke je mnohostranně, rychle a snadno. Existuje ani trimr ještě tlačítko, které musely být nastavit. To zaručuje bezpečnost při.aplikace jsou v následujících aplikace: produkční a balící stroje, DOPRAVNÍKY a Sortieranlagen, automatické obchodní skladování a Intralogistik-Stationen.Tento text byl přeložen strojově.ParametryMnožství: 1 ksRozměry: (d x š x v) 32 x 20 x 12 mmVnější výška: 12 mmVnější délka: 32 mmVnější šířka: 20 mmVlnová délka: 632 nmKrytí: IP67Připojení (senzory): M8|ツ| 4pólovéFunkce (fotobuňka): polarizační filtrVýstupy (senzory): PNPVlastnosti senzoru: LED kontrolkaTyp vysílače: červená LED diodaTyp (výrobce): S100-PR-5-B00-PKMax. dosah: 3 mReakční doba: 1 msSpínací frekvence: 500 HzProvozní napětí (min.): 10 V/DCProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 V/DCProvozní napětí (max.): 30 V/DCTeplota (max.): +55 °CTeplota (min.): -20 °CKategorie produktu: reflexní světelná závoraEAN: 2050004555776
Dotazy, recenze a diskuze k Datalogic reflexní světelná závora S100-PR-5-B00-PK 950811170 polarizační filtr 10 - 30 V/DC 1 ks
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
B plus B Thermo-Technik tlakový sním
Ukazatel průtokových senzorů Badger Me
TDK B57861S0103F045 NTC teplotní senzo
Senseca senzor tlaku 1 ks DX 210-2.5hP
Yageo Nexensos L 220 32207584 platinov
Indukční snímač Pepperl & Fuchs 296365
Kübler Automation senzor přiblížení IS
Contrinex indukční snímač 40 x 40 mm z