Turck indukční snímač zarovnaná NPN, zavírač BI2-M12-AN6X-H1141
EAN: 4047101140972
Indukční snímač, jmenovitá spínací vzdálenost 2 mm, zarovnaná, závitová trubka, M12 x 1, Mosaz, pochromovaná, DC 3-drát, 10... 30 VDC, spínací kontakt, Výstup NPN, konektor, M12 x 1Tento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (Ø x d) 12 mm x 52 mmVnější Ø: 12 mmVnější délka: 52 mmMateriál pouzdra: kovPřipojení (senzory): zasouvací svorkaZpůsob konstrukce (senzory): zarovnanáVýstupy (senzory): NPN|ツ| zavíračTyp (výrobce): BI2-M12-AN6X-H1141spínací vzdálenost (max.): 2 mmSpínací frekvence: 2000 HzProvozní napětí (min.): 10 VProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 VProvozní napětí (max.): 30 VETIM FeatureGroupID: EC002714Kategorie produktu: indukční snímačEAN: 4047101140972
Obchody, které prodávají Turck indukční snímač zarovnaná NPN, zavírač BI2-M12-AN6X-H1141
Aktuálně nenabízejí žádné obchody.
Dříve prodávaly obchody:
Půhy.czZobrazit historii ceny Turck indukční snímač zarovnaná NPN, zavírač BI2-M12-AN6X-H1141
B plus B Thermo-Technik tlakový sním
TESLA SecureQ i13 - zvonek
Contrinex indukční snímač M30 zarovnan
Bezdrátový-indukční nabíjecí modul, př
TDK B57703M0502G040 NTC teplotní senzo
Průtoková měřicí turbína Badger Meter
Yageo 32208501 M 422 PT500 platinový t
Contrinex indukční snímač 3 mm zarovna