CSB 12V 7,2Ah olověný akumulátor F2 (GP1272F2), PBCS-12V007,2-F2A
Výrobce: CSB BATTERY
EAN: 8591849029694
Výrobní číslo: 100010323653
Baterie 12V; 7,2Ah
Detailní popis produktu
Specification
Cells Per Unit 6
Voltage Per Unit 12 V
Capacity 7.2 Ah @ 20hr-rate to 1.75V per cell @ 25°C (77°F)
Weight (kg) Approx. 2.40kg. (5.29 lbs.)
Maximum Discharge current (A) 100A/130A (5sec.)
Internal Resistance Approx. Approx. 23m?
Operating Temperature Ra
Detailní popis produktu
Specification
Cells Per Unit 6
Voltage Per Unit 12 V
Operating Temperature Ra
Parametry
| Distribuce | CZ |
Obchody, které prodávají CSB 12V 7,2Ah olověný akumulátor F2 (GP1272F2), PBCS-12V007,2-F2A
Zobrazit historii ceny CSB 12V 7,2Ah olověný akumulátor F2 (GP1272F2), PBCS-12V007,2-F2A
Historie nejnižsí ceny CSB 12V 7,2Ah olověný akumulátor F2 (GP1272F2), PBCS-12V007,2-F2A. Porovnání obchodů, které prodávají CSB 12V 7,2Ah olověný akumulátor F2 (GP1272F2), PBCS-12V007,2-F2A.