SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Mall.cz

Mall.cz

6 hodnocení

Adresa: https://www.mall.cz/

Telefon: 296 245 025

Internetová nákupní galerie, kde si vyberete z bílého zboží, elektroniky, pc, mobilní telefony, tablety, sportovní potřeby, chovatelské potřeby (psi, kočky a další), vše pro mininka, auto-moto.

Mall.cz

Mall.cz – internetová nákupní galerie současnosti

 

Víte, který e-shop odbaví denně až 11 tisíc objednávek? Jedná se o Mall.cz, jeden z největších internetových obchodů u nás.

 

Mezi nesporné výhody nákupu na Mall.cz patří právě rychlá expedice, široký výběr produktů skladem nebo možnost nechat si zásilku doručit na jedno z 250 výdejních míst v České republice.

 

Sháníte televizi, běžecké boty nebo snad hračky pro děti? E-shop má opravdu obrovský sortiment, takže pravděpodobnost, že seženete to, co potřebujete, je velmi vysoká. Můžete vybírat z kategorií, jako jsou elektrospotřebiče, telefony, televize, domácnost, hobby a zahrada, drogerie, móda, sport a outdoor, hry, knihy a zábava, ale také auto-moto. Mall.cz tedy nabízí snad vše, na co si vzpomenete.

Mall.cz

 

Obchod nabízí široké možnosti doručování balíků. Vámi nakoupené věci si můžete nechat zaslat k Vám domů nebo na poštu, případně si je můžete vyzvednout v kamenné prodejně nebo na odběrném místě. Osobní odběr zboží ve výdejnách Mall Point je za zvýhodněnou cenu. Co se týká doby doručení, obchod Vám dá na výběr. Za určitý příplatek si můžete nechat zboží dovézt ještě v den nákupu (pouze v Praze), v jiný Vámi zvolený den, případně o víkendu. Jinak je obvyklá doba doručení 2-6 dnů.

 

Co se týká doručování objemnějších zásilek, jako je pračka, lednička, televize apod., i zde můžete využít extra služby. Jedná se například o dodání do patra nebo odvoz starého spotřebiče – ten je zdarma.

 

Kamenné prodejny (Mall Shop) lze využívat k vyzvednutí zboží, vrácení zboží i jeho reklamaci. Mall Shopy najdete v téměř každém větším městě v ČR. Po republice v současnosti najdete i několik desítek tzv. Mall Boxů. Boxy nemají omezenou otevírací dobu, takže si své zásilky můžete vyzvednout kdykoliv, třeba po cestě do práce nebo z práce.

Mall.cz

 

Mezi další nadstandardní služby e-shopu patří prodloužená záruka, která vám ušetří mnohá trápení. Stejně tak pojištění proti krádeži a rozbití se může hodit v případě, že zakopnete a rozbijete si svůj mobil. V takovém případě vám Mall.cz zaplatí opravu. Pokud vám mobil někdo ukradne, obchod vám proplatí poměrnou hodnotu zboží. A to se může hodit.

 

Mall.cz je zkrátka internetové nákupní království, které s velkou pravděpodobností splní všechna vaše přání a požadavky.