Bezdrátová Nabíječka 3V1 Tech-protect Qi 15W-A42 Magsafe Zlatá - diskuze
Výrobce: TECH-PROTECT
EAN: 05906302380176
TECH - PROTECT QI15W-A42 3V1 MAGNETIC MAGSAFE BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA POUŠTNÍ GOLD Tech-Protect QI15W-A42 je pokročilá bezdrátová nabíjecí stanice 3v1, která kombinuje moderní design s výjimečnou funkčností. Jednou z hlavních předností této nabíječky je její schopnost současně napájet až tři zařízení. Díky tomu se již nemusíte obávat nedostatku energie ve vašem smartphonu se systémem MagSafe, hodinkách Apple Watch a sluchátkách s funkcí bezdrátového nabíjení, jako je například Apple AirPods, což z ní dělá ideální volbu pro uživatele, kteří ocení pohodlí a pořádek. Díky elegantnímu design v kombinaci s kompaktním tvarem vypadá výrobek skvěle jak doma, tak v kanceláři. Integrovaný systém ochrany proti přehřátí, přetížení a přepětí navíc zaručuje naprostou bezpečnost vašich zařízení. Tech-Protect QI15W-A42 je nejen praktickým nástrojem, ale také stylovým doplňkem, který usnadní každodenní život. * Magnetická funkce MagSafe funguje pouze a pouze přímo k telefonu nebo k pouzdro se zabudovaným magnetickým očkem s použitím MagSafe. ** Pro využití indukční nabíječky plně jejích možností, doporučujeme ji připojit pod síťovou nabíječku s výstupním výkonem alespoň 35W VLASTNOSTI PRODUKTU: - Estetický - Vstupní proud USB-C: 5V/3A, 9V/3A - Výstupní proud USB-A: 5V/2A - Výstup
Dotazy, recenze a diskuze k Bezdrátová Nabíječka 3V1 Tech-protect Qi 15W-A42 Magsafe Zlatá
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Asus napájecí adaptér 45W 19V 3P(4.5PH
Hähnel univerzální nabíječka Unipal Pl
Anker Nabíječka 323 33W 1X Usb-a 1X Us
MagSafe indukční nabíječka pro iPhone,
Mophie Snap+ 2v1 nabíjecí stojánek Mag
Satechi Skládací nabíječka Magsafe 2v1
Leica USB-C napájecí adaptér ACA-SCL6
Cubenest Pd GaN Adaptér 65W S3D0
Bmw nabíjení. indukční Bmcbmsplk 15W M
65W síťová nabíječka 2x Usb typ C Pd 1