Bezdrátová Nabíječka 3V1 Tech-protect Qi 15W-A42 Magsafe Zlatá
Výrobce: TECH-PROTECT
EAN: 05906302380176
TECH - PROTECT QI15W-A42 3V1 MAGNETIC MAGSAFE BEZDRÁTOVÁ NABÍJEČKA POUŠTNÍ GOLD Tech-Protect QI15W-A42 je pokročilá bezdrátová nabíjecí stanice 3v1, která kombinuje moderní design s výjimečnou funkčností. Jednou z hlavních předností této nabíječky je její schopnost současně napájet až tři zařízení. Díky tomu se již nemusíte obávat nedostatku energie ve vašem smartphonu se systémem MagSafe, hodinkách Apple Watch a sluchátkách s funkcí bezdrátového nabíjení, jako je například Apple AirPods, což z ní dělá ideální volbu pro uživatele, kteří ocení pohodlí a pořádek. Díky elegantnímu design v kombinaci s kompaktním tvarem vypadá výrobek skvěle jak doma, tak v kanceláři. Integrovaný systém ochrany proti přehřátí, přetížení a přepětí navíc zaručuje naprostou bezpečnost vašich zařízení. Tech-Protect QI15W-A42 je nejen praktickým nástrojem, ale také stylovým doplňkem, který usnadní každodenní život. * Magnetická funkce MagSafe funguje pouze a pouze přímo k telefonu nebo k pouzdro se zabudovaným magnetickým očkem s použitím MagSafe. ** Pro využití indukční nabíječky plně jejích možností, doporučujeme ji připojit pod síťovou nabíječku s výstupním výkonem alespoň 35W VLASTNOSTI PRODUKTU: - Estetický - Vstupní proud USB-C: 5V/3A, 9V/3A - Výstupní proud USB-A: 5V/2A - Výstup
Obchody, které prodávají Bezdrátová Nabíječka 3V1 Tech-protect Qi 15W-A42 Magsafe Zlatá
Zobrazit historii ceny Bezdrátová Nabíječka 3V1 Tech-protect Qi 15W-A42 Magsafe Zlatá
Bmw nabíjení. indukční Bmcbmsplk 15W M