Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W - diskuze
Výrobce: Výměna-dipleje.cz
Výrobní číslo: 1462104
Nabíječka na notebook Asus FX505GM-BN037T
Parametry: 19,5V / 7,7A / 150W, Vnější průměr 6.0 mm, vnitřní průměr 3.7 mm, délka 12,0 mm, Záruka: 2 roky
Kategorie: Nabíječky na notebooky
Dotazy, recenze a diskuze k Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Nabíječka akumulátorů Energizer Pro Ch
Baseus Simple Mini3 15W magnetická ind
Baseus GaN520W Mini (bílá)
Panasonic NAB. KJ51MCC04E 4xAAA ENELOO
Síťová nabíječka Acefast A49, 2x USB-C
Viking VIDAR II
Baterie GP CR2430 lithiová, 3V, 24,5x3
Autonabíječka pro 6V a 12V 6A baterie
Nabíječka Avacom WILSTAR 12V/1,8A pro
Cattara Solární nabíječka 10W rozkláda