Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W
Výrobce: Výměna-dipleje.cz
Výrobní číslo: 1462104
Nabíječka na notebook Asus FX505GM-BN037T
Parametry: 19,5V / 7,7A / 150W, Vnější průměr 6.0 mm, vnitřní průměr 3.7 mm, délka 12,0 mm, Záruka: 2 roky
Kategorie: Nabíječky na notebooky
Obchody, které prodávají Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W
Zobrazit historii ceny Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W
Historie nejnižsí ceny Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W. Porovnání obchodů, které prodávají Asus FX505GM-BN037T Nabíječka na notebook 150W.
Baterie Panasonic AZ675/V675/PR675 6ks
Sandberg Powerbank USB-C PD 130W 50000
Viking VIDAR II
Varta Nabíječka UNIVERSAL CHARGER, 576
Viking VIDAR I
Baseus Simple Mini 3 15W magnetická in
Síťová nabíjecí stanice Baseus PowerCo
Baterie GP CR2430 lithiová, 3V, 24,5x3
Nabíječka Avacom WILSTAR 12V/1,8A pro
Síťová nabíječka Acefast A49, 2x USB-C
Baseus Simple Mini3 15W magnetická ind