Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W - diskuze
Výrobce: Výměna-dipleje.cz
Výrobní číslo: 1462102
Nabíječka na notebook Asus FX505GM-BN012
Parametry: 19,5V / 7,7A / 150W, Vnější průměr 6.0 mm, vnitřní průměr 3.7 mm, délka 12,0 mm, Záruka: 2 roky
Kategorie: Nabíječky na notebooky
Dotazy, recenze a diskuze k Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Panasonic NAB. KJ51MCC40E 4xAA ENELOOP
Ultra-rychlá nabíječka baterií GP Char
Solární paralelní připojovací kabel Ec
Baseus Simple Mini 3 15W magnetická in
BELKIN kabel USB - C - Lightning, 1m,
Nabíječka akumulátorů Green Cell, NiMH
BELKIN kabel oplétaný USB-A - Lightnin
AVACOM AVE813 - USB nabíječka pro Cano
BASEUS Baseus GAN5 Pro Ultratenký rych
rychlá síťová nabíječka Typ C 20W Powe