Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W
Výrobce: Výměna-dipleje.cz
Výrobní číslo: 1462102
Nabíječka na notebook Asus FX505GM-BN012
Parametry: 19,5V / 7,7A / 150W, Vnější průměr 6.0 mm, vnitřní průměr 3.7 mm, délka 12,0 mm, Záruka: 2 roky
Kategorie: Nabíječky na notebooky
Obchody, které prodávají Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W
Zobrazit historii ceny Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W
Historie nejnižsí ceny Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W. Porovnání obchodů, které prodávají Asus FX505GM-BN012 Nabíječka na notebook 150W.
Baterie GP CR2430 lithiová, 3V, 24,5x3
Panasonic Evolta AAA, Spider-Man Editi
Xiaomi Mi 20W Wireless Charging Stand
Panasonic Evolta AA, Spider-Man Editio
TESLA BATTERIES AAA BLUE+ (R03 / BLIST
Panasonic BQ-CC65E N
Síťová nabíječka Acefast A45, 2x USB-C
Baterie GP CR1616 lithiová, 3V, 16x1,6