Amphenol Communications Solutions Fls-C80-501-000 Dome Cover, Luminaire, 80Mmx50Mm, Grey - diskuze
Výrobce: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Výrobní číslo: FLS-C80-501-000
AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - DOME COVER, LUMINAIRE, 80mm x 50MM, GREY - FLS-C80-501-000
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Hliníkový reflektor 80° pro svítidlo L
OSRAM elektronický předřadník QT-FIT8
Držák k přisazené montáži svítidla LED
ABB 6599-0-2290 Odrušovač blikání LED
OSRAM PTi 70/220-240 S
Předřadník elektronický Osram PTI 70W