Amphenol Communications Solutions Fls-C80-501-000 Dome Cover, Luminaire, 80Mmx50Mm, Grey
Výrobce: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Výrobní číslo: FLS-C80-501-000
AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - DOME COVER, LUMINAIRE, 80mm x 50MM, GREY - FLS-C80-501-000
Náhradní sklo pro svítidlo Panlux PLAF
Elektronický předřadník Philips HF-P 2
Držák veřejného osvětlení pr. 60 mm, M
Rámeček MODUS QVESTRAMA600 pro vestavb
Startér OSRAM ST151 4-22W
Matované sklo pro svítidla Philips Lat
Rámeček pro vestavnou montáž, PANLUX E
OSRAM QUICKTRONIC FQ 2X80/220-240
Montážní rámeček Ledvance SURFACE MOUN
Panlux LED DRIVER TENKÝ 20W 700mA
Ozdobný prstenec 133mm bílý pro svítid