OSRAM elektronický předřadník QT-FIT8 2X36/220-240 UNV1 /4008321294265/
Výrobce: Osram
EAN: 4008321294265
Výrobní číslo: 4008321294265
OSRAM QT-FIT8 2x36/220-240 – Elektronický předřadník pro T8 zářivkyElektronický předřadník OSRAM QT-FIT8 2x36/220-240 představuje spolehlivé a efektivní řešení pro napájení dvou lineárních zářivek T8 s výkonem 36 W v rozsahu napětí 220–240 V. Vyniká kompaktními rozměry (výška 28 mm, šířka 30 mm, délka 360 mm) a snadnou integrací do svítidel v komerčních, kancelářských i průmyslových aplikacích. Díky technologii teplého startu poskytuje delší životnost zářivek a šetrnější provoz.Klíčové vlastnosti elektronického předřadníku OSRAM QT-FIT8 Pro dvě zářivky T8 – 2x 36 W Vstupní napětí: 230 V (220–240 V) Rozměry: 360 x 30 x 28 mm Stmívatelnost: ne Start: teplý (Warm Start) – šetrný k životnosti zářivek Kompatibilita s lineárními zářivkami L 32 W, ESL 36 W, XTL 36 W, L 58 W, XT Vysoká účinnost a minimální spotřeba v pohotovostním režimu Bezblikový provoz bez rušivých zvukůVyužití a doporučeníPředřadník OSRAM QT-FIT8 2x36 je ideální volbou pro renovace i nové instalace v kancelářích, školách, nemocnicích, skladech či výrobních halách. Zajišťuje stabilní a úsporný provoz zářivek a prodlužuje jejich životnost díky měkkému startu. Doporučujeme pro svítidla, kde je požadován spolehlivý provoz bez možnosti stmívání.Zapojení a kompatibilitaSoučástí produktové dokumentace je schéma zapojení, které usnadňuje instalaci. Předřadník j
Parametry
| Celkový příkon max. | 72 |
| Délka | 360.0 |
| Napětí / napájení | 220-240V |
| Určení | zářivka 2x36W |
| Výška | 28.0 |
| Značka | OSRAM |
| Šířka | 30.0 |
Obchody, které prodávají OSRAM elektronický předřadník QT-FIT8 2X36/220-240 UNV1 /4008321294265/
Zobrazit historii ceny OSRAM elektronický předřadník QT-FIT8 2X36/220-240 UNV1 /4008321294265/
Náhradní sklo do plafonu Kanlux KS-250
OSRAM elektronický předřadník QT-FIT8
Piktogram LEDVANCE únik doleva/doprava
Rámeček na přisazenou montáž downlight
Eurolite 51704325
OSRAM QUICKTRONIC FQ 2X80/220-240
Kanlux 33651 AREL FRAME DO 14W W Montá