Amphenol Communications Solutions Fls-C80-353-000 Dome Cover, Luminaire, 80Mmx35Mm, Red
Výrobce: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Výrobní číslo: FLS-C80-353-000
AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - DOME COVER, LUMINAIRE, 80mm x 35MM, RED - FLS-C80-353-000
Elektronický předřadník Philips HF-P 2
OSRAM QTP5 2X49/220-240
Philips HUE Hue venkovní napájení, 1 v
Kanlux 32540 ALIN CORD 1F-W Napájecí k
Hliníkový reflektor 80° pro svítidlo L
Rámeček na přisazenou montáž downlight
Baterie AWEX NiCd 3,6V/1,5Ah typ SC 15
Předřadník elektronický Osram PTI 35W
Rámeček pro přisazenou montáž svítidel
OSRAM QTP-DL 2X55/220-240 GII
Panlux LED driver 150W, 48V