Amphenol Communications Solutions Fls-C80-353-000 Dome Cover, Luminaire, 80Mmx35Mm, Red - diskuze
Výrobce: AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS
Výrobní číslo: FLS-C80-353-000
AMPHENOL COMMUNICATIONS SOLUTIONS - DOME COVER, LUMINAIRE, 80mm x 35MM, RED - FLS-C80-353-000
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Kanlux 27616 ADTR-S 6060 W Rámeček pro
Rámeček na přisazenou montáž downlight
Předřadník elektronický Osram PTI 70W
Náhradní baterie Panlux BAT-3625 pro s
Náhradní sklo pro svítidlo Panlux PLAF
Rámeček pro přisazenou montáž svítidel
Ozdobný prstenec 133mm bílý pro svítid