590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový - diskuze
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636292809
Průmyslový vypínač/odpojovač řady ISOLATORS-AL v hliníkovém pouzdru. Jmenovitý proud 100A, 3P+N, vysoké krytí IP65, standardní šedo/černá rukojeť. Rukojeť uzamykatelná v obou polohách vypnuto/zapnuto. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 210x150x106mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 100A |
| Krytí IP | IP65 |
| Materiál | Hliník |
| Materiál odolný UV | ano |
| Mechanická odolnost | IK10 |
| Ovladač spínače | šedo/černý |
| Počet pólů | 3P+N |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 0-1 |
Dotazy, recenze a diskuze k 590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový