590.HGE12503 SCAME Vypínač nástěnný 125A 3P IP65 hliníkový
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636163918
Průmyslový vypínač/odpojovač řady ISOLATORS-AL v hliníkovém pouzdru. Jmenovitý proud 125A, 3P, vysoké krytí IP65, standardní šedo/černá rukojeť. Rukojeť uzamykatelná v obou polohách vypnuto/zapnuto. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 314x264x122mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 125A |
| Ovladač spínače | šedo/černý |
| Počet pólů | 3P |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 0-1 |
Obchody, které prodávají 590.HGE12503 SCAME Vypínač nástěnný 125A 3P IP65 hliníkový
Zobrazit historii ceny 590.HGE12503 SCAME Vypínač nástěnný 125A 3P IP65 hliníkový
Historie nejnižsí ceny 590.HGE12503 SCAME Vypínač nástěnný 125A 3P IP65 hliníkový. Porovnání obchodů, které prodávají 590.HGE12503 SCAME Vypínač nástěnný 125A 3P IP65 hliníkový.