590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový
Výrobce: SCAME
EAN: 8001636292809
Průmyslový vypínač/odpojovač řady ISOLATORS-AL v hliníkovém pouzdru. Jmenovitý proud 100A, 3P+N, vysoké krytí IP65, standardní šedo/černá rukojeť. Rukojeť uzamykatelná v obou polohách vypnuto/zapnuto. Box pro nástěnnou montáž s rozměry 210x150x106mm.
Parametry
| Jmenovitý proud [A] | 100A |
| Ovladač spínače | šedo/černý |
| Počet pólů | 3P+N |
| Provozní teplota [°C] | -25°C až +60°C |
| Záruka | 2 roky |
| Řazení spínače | 0-1 |
Obchody, které prodávají 590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový
Zobrazit historii ceny 590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový
Historie nejnižsí ceny 590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový. Porovnání obchodů, které prodávají 590.HGE10005 SCAME Vypínač nástěnný 100A 4P IP65 hliníkový.