2 x napájecí zdroj TDPS-800BB Ibm V3500 V3700 V5000 800W
Výrobce: DELTA
EAN: 04053162926684
Serverový napájecí zdroj TDPS-800BB A Rev 02F 800W Delta / IBM V3500 V3700 V5000Nabízím nový, originální napájecí zdroj TDPS-800BB A Rev 02F (800 W) od společnosti Delta Electronics – kompatibilní s maticemi a servery IBM (Storwize / V3500 / V3700 / V5000). Ideální pro výměnu v serverových systémech a pro skladování.Technické detaily:Model : TDPS-800BB A Rev 02F .Nominální výkon: 800 W. (model třídy enterprise / serverový).Vstup: 100–240 V AC, 50/60 Hz.Typ: impulsní napájecí zdroj (switching), chlazený ventilátorem, navržený pro servery/matice.Kompatibilita (často používané): IBM Storwize V3500, V3700, V5000 (např. IBM P/N 0170-00140-07 / 01LT777).
Obchody, které prodávají 2 x napájecí zdroj TDPS-800BB Ibm V3500 V3700 V5000 800W
Zobrazit historii ceny 2 x napájecí zdroj TDPS-800BB Ibm V3500 V3700 V5000 800W
Historie nejnižsí ceny 2 x napájecí zdroj TDPS-800BB Ibm V3500 V3700 V5000 800W. Porovnání obchodů, které prodávají 2 x napájecí zdroj TDPS-800BB Ibm V3500 V3700 V5000 800W.
Napájecí zdroj PSB-10-24
T-LED LED zdroj (trafo) 24V 500W IP67
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 4
T-LED Trafo pro zapojení LED osvětlení
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 4
Napájecí adaptér APB-600B8 600W Psu bu
T-LED LED zdroj (trafo) 24V 800W - vni
T-LED LED zdroj (trafo) INTELI 12V 100
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 24V 200W
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 200W