SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA - diskuze

Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
0
0 hodnocení

EAN: 5903246526912

Výrobní číslo: ASH970RL

Rameno na demontáž dílů zavěšení podvozku vozidla, ocelový s nastavitelným rozsahem, univerzální – ASTA A-SH970RLPoužití při odmontování tlumičů, ramen, kloubů a dalších součástí z podvozku automobilu. Umožňuje práci jedné osobě, univerzální konstrukce je vhodná pro použití s mnoha typy aut.Technická data:Délka: 970 mmUpínací výška: 65 – 265 mmDélka řetězu s hákem: 660 mm

Cena od 3 841 Kč - 4 158 Kč v 2 obchodech

Dotazy, recenze a diskuze k Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

  • Související položky
Štítek na výměnu oleje, samolepkaŠtítek na výměnu oleje, samolepkaKlíč na olejové filtry 110-115 mm BGS 8536Klíč na olejové filtry 110-115 mm BGS Ruční čerpadlo pákové, na olej a naftu - PRESSOL 13 028Ruční čerpadlo pákové, na olej a naftuTlaková trubice, zahnutá, k maznici BGS 3065, délka 150 mm - BGS 3065-1Tlaková trubice, zahnutá, k maznici BGKleště na olejové filtry, samonastavitelné, 60-120 mm - QUATROS QS60612Kleště na olejové filtry, samonastavitBGS Technic BGS 6770-1 Náhradní těsnění pro láhve s mechanickým ozprašovačem (Sada 6 dílů)BGS Technic BGS 6770-1 Náhradní těsněnTěsnicí kroužky měděné 5–17,5 mm DIN 93, sada 150 ks - KS TOOLS 970.0040Těsnicí kroužky měděné 5–17,5 mm DIN 9Pneumatické olejové čerpadlo 3:1, délka 940 mm, pro oleje vyšší viskozityPneumatické olejové čerpadlo 3:1, délkTrychtýř se stupnicí pro plnění AdBlue, rovný, plast - HU46022Trychtýř se stupnicí pro plnění AdBlueVakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Vakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Hlavice - klíče na plastové výpustné šrouby olejových van, sada 4 díly - KunzerHlavice - klíče na plastové výpustné šČerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTAČerpadlo na naftu a topný olej, elektr

Načíst další