Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA - diskuze
EAN: 5903246526912
Výrobní číslo: ASH970RL
Rameno na demontáž dílů zavěšení podvozku vozidla, ocelový s nastavitelným rozsahem, univerzální – ASTA A-SH970RLPoužití při odmontování tlumičů, ramen, kloubů a dalších součástí z podvozku automobilu. Umožňuje práci jedné osobě, univerzální konstrukce je vhodná pro použití s mnoha typy aut.Technická data:Délka: 970 mmUpínací výška: 65 – 265 mmDélka řetězu s hákem: 660 mm
Cena od 3 841 Kč - 4 158 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Štítek na výměnu oleje, samolepkaKlíč na olejové filtry 110-115 mm BGS Ruční čerpadlo pákové, na olej a naftuTlaková trubice, zahnutá, k maznici BGKleště na olejové filtry, samonastavitBGS Technic BGS 6770-1 Náhradní těsněnTěsnicí kroužky měděné 5–17,5 mm DIN 9Pneumatické olejové čerpadlo 3:1, délkTrychtýř se stupnicí pro plnění AdBlueVakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Hlavice - klíče na plastové výpustné šČerpadlo na naftu a topný olej, elektr
Přidat dotaz