Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA
EAN: 5903246526172
Výrobní číslo: AATF20
Adaptéry pro připojení pneumatické ruční plničky oleje na převodovky, sada 20 dílů v plastové kazetě – ASTA A-ATF20Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro plnicí systémy ASTA A-TRA75UPG20 (popř. starší model A-TRA75UPG).Dodáváno v plastové krabičce, každý díl má svoje přesně určené a označené místo.
Cena od 2 714 Kč - 2 811 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA
Zobrazit historii ceny Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA
Historie nejnižsí ceny Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA.
Klíč na olejové filtry s řemenemNádoba na odvzdušnění brzdZachytná vana na olej, s roštem, 252 lRuční gumová pumpička - balonek, 12 mmHranatý trychtýř na olej - Tona ExpertPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaBGS Technic BGS 9980 Nádoba 15 l na vyHlavice na povolování olejových filtrůKlíč na olejové filtry 14hran 64 mm, pNádobka na odvzdušnění brzd, malá s maRuční čerpadlo rotační sudové, na benzPojízdná pneumatická plnička oleje HG-