SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5903246526172

Výrobní číslo: AATF20

Adaptéry pro připojení pneumatické ruční plničky oleje na převodovky, sada 20 dílů v plastové kazetě – ASTA A-ATF20Určeno jako náhradní díl či příslušenství pro plnicí systémy ASTA A-TRA75UPG20 (popř. starší model A-TRA75UPG).Dodáváno v plastové krabičce, každý díl má svoje přesně určené a označené místo.

Cena od 2 714 Kč - 2 811 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA

  • Historie ceny Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA

Zobrazit historii ceny Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA

Historie nejnižsí ceny Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Adaptéry pro plničku oleje ATF do automatických převodovek, sada 20 ks - ASTA.

  • Související položky
Klíč na olejové filtry s řemenemKlíč na olejové filtry s řemenemNádoba na odvzdušnění brzdNádoba na odvzdušnění brzdZachytná vana na olej, s roštem, 252 litrů, délka 240 cm, pro 4 sudy, s nožičkamiZachytná vana na olej, s roštem, 252 lRuční gumová pumpička - balonek, 12 mmRuční gumová pumpička - balonek, 12 mmHranatý trychtýř na olej - Tona Expert E200237Hranatý trychtýř na olej - Tona ExpertPlastový trychtýř - nálevka, bez sítka, průměr 150 mm, se závěsným očkemPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaBGS Technic BGS 9980 Nádoba 15 l na vypouštění oleje a provoz. kapalin s hubicí (HDPE)BGS Technic BGS 9980 Nádoba 15 l na vyHlavice na povolování olejových filtrů 84 mm, Mercedes, Jeep, 14hran - JONNESWAY AI050137Hlavice na povolování olejových filtrůKlíč na olejové filtry 14hran 64 mm, pro japonská auta - BGS 70188Klíč na olejové filtry 14hran 64 mm, pNádobka na odvzdušnění brzd, malá s magnetemNádobka na odvzdušnění brzd, malá s maRuční čerpadlo rotační sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo rotační sudové, na benzPojízdná pneumatická plnička oleje HG-33026Pojízdná pneumatická plnička oleje HG-

Načíst další