Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
EAN: 5903246526912
Výrobní číslo: ASH970RL
Rameno na demontáž dílů zavěšení podvozku vozidla, ocelový s nastavitelným rozsahem, univerzální – ASTA A-SH970RLPoužití při odmontování tlumičů, ramen, kloubů a dalších součástí z podvozku automobilu. Umožňuje práci jedné osobě, univerzální konstrukce je vhodná pro použití s mnoha typy aut.Technická data:Délka: 970 mmUpínací výška: 65 – 265 mmDélka řetězu s hákem: 660 mm
Cena od 3 841 Kč - 4 158 Kč v 2 obchodech
Obchody, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
Zobrazit historii ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA
Historie nejnižsí ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA.
Ruční čerpadlo pákové sudové, na benzíNádoba na olej 5 l - konev s hubicí - Pumpa manuální na výdej kapalin, pro sRuční čerpadlo pákové pístové sudové, Liqui Moly 3378 1 ksSada zástrčných klíčů na výpustné šrouZáchytná vana na olej, s roštem, 260 lPlnička - odsávačka oleje z přední motVozík s čerpadlem na výdej AdBlue z kaBGS Technic BGS 67150 Magnetické odkláAdaptéry pro výměnu oleje v automatickKlíč na výpustné šrouby olejových van