SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5903246526912

Výrobní číslo: ASH970RL

Rameno na demontáž dílů zavěšení podvozku vozidla, ocelový s nastavitelným rozsahem, univerzální – ASTA A-SH970RLPoužití při odmontování tlumičů, ramen, kloubů a dalších součástí z podvozku automobilu. Umožňuje práci jedné osobě, univerzální konstrukce je vhodná pro použití s mnoha typy aut.Technická data:Délka: 970 mmUpínací výška: 65 – 265 mmDélka řetězu s hákem: 660 mm

Cena od 3 841 Kč - 4 158 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

  • Historie ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

Zobrazit historii ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA

Historie nejnižsí ceny Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Přípravek na demontáž ramen a tlumičů zavěšení, 970 mm - ASTA.

  • Související položky
Ruční čerpadlo pákové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapaliny, teflonové těsněníRuční čerpadlo pákové sudové, na benzíNádoba na olej 5 l - konev s hubicí - BGS 9944Nádoba na olej 5 l - konev s hubicí - Pumpa manuální na výdej kapalin, pro sudy 50 - 200 litrů - QUATROS QS16591Pumpa manuální na výdej kapalin, pro sRuční čerpadlo pákové pístové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové pístové sudové, Liqui Moly 3378 1 ksLiqui Moly 3378 1 ksSada zástrčných klíčů na výpustné šrouby oleje, 3/8Sada zástrčných klíčů na výpustné šrouZáchytná vana na olej, s roštem, 260 litrů, pro 4 sudy, s nožičkamiZáchytná vana na olej, s roštem, 260 lPlnička - odsávačka oleje z přední moto vidlice, ručníPlnička - odsávačka oleje z přední motVozík s čerpadlem na výdej AdBlue z kanystrů a sudů, pro osobní auta, napájení 230 VVozík s čerpadlem na výdej AdBlue z kaBGS Technic BGS 67150 Magnetické odkládací poličky (Sada 3 ks)BGS Technic BGS 67150 Magnetické odkláAdaptéry pro výměnu oleje v automatických převodovkách, 13 ksAdaptéry pro výměnu oleje v automatickKlíč na výpustné šrouby olejových van BMW, Audi, 19 mm x M16 Spline - ASTAKlíč na výpustné šrouby olejových van

Načíst další