SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

0
0 hodnocení

EAN: 5903246524338

Výrobní číslo: 10305612

Elektrické čerpadlo – pumpa na naftu a topný olej pro montáž na sud ASTA 10305612Tzv. domácí čerpací stanice – čerpadlo s počítadlem a výdejní pistolí se pomocí závitu namontuje přímo na hrdlu sudu. Díky napájení ze standardní sítě 230 V ho lze připojit do klasické zásuvky (zapínání a vypínání se provádí kolébkovým vypínačem na čerpadle). Použití např. při tankování nákladních vozidel, zemědělské nebo stavební techniky v tzv. polních podmínkách, při plnění nádrží topidel atd.Díky analogovému počítadlu se dvěma číselníky máte neustále přehled o aktuálním a celkovém množství přečerpané kapaliny.Kvalitní a bytelné provedení: lopatkové kolo je vyrobeno z mosazi, pouzdro čerpadla je litinové. Motor je připojený přímo k čerpadlu, takže nedochází ke ztrátám energie.V kompletu je dodáván i sací koš.Technická data:Napájecí napětí: 230 VVýkon: 370 WOtáčky: 2800/minMax. sací výkon: 56 l/minMax. výška sání: 2 mHmotnost: cca 11.5 kg

Cena od 9 063 Kč - 9 922 Kč v 2 obchodech

Obchody, které prodávají Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

  • Historie ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

Zobrazit historii ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA

Historie nejnižsí ceny Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Čerpadlo na naftu a topný olej, elektrické 230 V, s výdejní pistolí a počítadlem - ASTA.

  • Související položky
Sada zástrčných klíčů na výpustné šrouby oleje, 3/8Sada zástrčných klíčů na výpustné šrouPlastový trychtýř (průměr 250 mm) se sítkem PRESSOL 02 367 020Plastový trychtýř (průměr 250 mm) se sZáchytná vana na vypouštění oleje a kapalin 16 l, plastová s výlevkouZáchytná vana na vypouštění oleje a kaOdsávací pumpička na olej, benzín a naftu, 1,5 litru, s adaptéryOdsávací pumpička na olej, benzín a naZáchytná vana na olej, s roštem, 230 litrů, délka 180 cm, s nožičkamiZáchytná vana na olej, s roštem, 230 lMini ponorné čerpadlo na naftu, olej a vodu, průměr 38 mm, 12V/40W - SATRAMini ponorné čerpadlo na naftu, olej aPneumatická plnička oleje ATF do automatických převodovek, s adaptéry - JONNESWAY AE300176Pneumatická plnička oleje ATF do automZástrčné hlavice - klíče na výpustné šrouby olejových van 3/8Zástrčné hlavice - klíče na výpustné šTlaková trubice, zahnutá, k maznici BGS 3065, délka 150 mm - BGS 3065-1Tlaková trubice, zahnutá, k maznici BGHlavice na povolování olejových filtrů 84 mm, Mercedes, Jeep, 14hran - JONNESWAY AI050137Hlavice na povolování olejových filtrůPřístroj - plnička na výdej AdBlue, pneumatický, pojízdný - ASTAPřístroj - plnička na výdej AdBlue, pnRuční čerpadlo pákové pístové sudové, na benzín, naftu, olej a další kapalinyRuční čerpadlo pákové pístové sudové,

Načíst další