SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Levné smartphony - diskuze

Levné smartphony

6 hodnocení

Adresa: http://levnesmartphony.cz/

Email: info@levnesmartphony.cz

Díky levnesmartphony.cz si můžete pořídit ověřené telefony a tablety z Číny za bezkonkurenčně nízké ceny. Náš tým se specializuje na zprostředkování nákupu od velkoprodejců v Číně. Díky velkému počtu objednávek vám nabízíme nejnižší ceny u všech produktů. Klademe zásadní důraz na kvalitu našich služeb. Proto u nás: 1. Je doprava vždy zdarma s DHL (doručení 3-7 dní) 2. Vyřídíme za Vás celní řízení. Zboží bude doručeno až k Vašemu prahu. 3. Neplatíte nic navíc, vždy za Vás uhradíme DPH i CLO. 4. Zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit v ČR. 5. Záruka na vše je 1 rok od čínského velkoprodejce, kterou za vás vyřídíme a odešleme 6. Telefony a tablety mají českou lokalizaci

Dotazy, recenze a diskuze k Levné smartphony

Přidat dotaz

Přidat rezenci, hodnocení

Přidat dotaz

opište text z obrázku:

Přidat rezenci, hodnocení

opište text z obrázku:

Anonymní uživatel23:25, 28.07.2013

Telefon od nich je bez problémů. Reklamaci jsem zatím řešit nemusel, takže spokojenost.

Anonymní uživatel09:40, 18.04.2014

Zápory:Z hlavních záporů bych zde popsal hlavně způsob reklamace.
nejdelší čekací lhůta co jsem kdy zažil
servis neumí telefonovat - kontakt pouze přes email (skoro neodpovídají)
fyzické poškození ze strany obchodu - stornování záruky

Dobrý den, jmenuji se Jan Ludvík a rád bych všem podal jasné a pravdivé informace o tomto dodavateli čínských mobilních telefonů.
O čínských telefonech s lepším výkonem za poloviční cenu jsem se dozvěděl od kamaráda, který se bohužel také stal jedním z podvedených. Vzhledem k tomu, že jsme oba velkými nadšenci do moderních technologií, oba každoročně sledujeme CES (veletrh spotřební elektroniky v Las Vegas), tak jsme byli naprosto přesvědčeni, že v dnešní době jsou telefony dodávané pro Čínský trh naprosto srovnatelné (možná i o stupeň lepší, než telefony dodávané pro Evropský trh.
S tímto velkým nadšením jsme oba začali shánět dodavatele čínských telefonů do ČR. Narazili jsme na obchod levnesmartphony.cz . Hned na úvodní stránce si můžeme všimnout těch slov, která zní jako z pohádky (Váš partner při nákupu kvalitních značkových telefonů za nízkou cenu, záruka dva roky, dodávka telefonu druhý den). Řeknete si, to je perfektní! Super telefon už zítra a dva roky záruka. Po pravdě až na tu záruční dobu je to lež!!!
Při objednání telefonu jsem ihned musel běžet na poštu, kvůli úhradě skoro šesti tisíc korun za můj vysněný telefon. Nebylo možně platit na dobírku. Věřte tomu, nebo ne, ale UŽ po týdnu jsem se dočkal EMAILU, který mě informoval o tom, že telefon, který jsem si vybral, neobsahuje češtinu a není ho tudíž možné poslat. Obratem jsem odpověděl, že mi to zase tolik nevadí a vybral jsem již zmiňovaný THL W5. Následně jsem čekal. V docela nepříjemném stresu (co se děje s penězi, které jsem poslal), jsem čekal skoro měsíc. Mezitím jsem stále bombardoval levnesmartphony emaily, abych zjistil alespoň nějaké informace. Po měsíci přišel další email. Velice se omlouváme, ale z důvodu Čínského nového roku musíme odložit vaší objednávku. Dalších 14 dní poté jsem se dočkal. Jediné na co jsem v tu chvíli myslel, bylo to, že telefon konečně dorazil. Levnesmartphony mě pak kontaktovali ještě jednou s drzou prosbou o pozitivní recenzi, za kterou by mě mohli odměnit nabíječkou do auta. Na to jsem již nereagoval.
Půl roku jsem telefon používal naprosto bez problémů, pak se začal telefon neuvěřitelným způsobem zasekávat. V tu chvíli jsem pomalu začínal řešit reklamaci. Nicméně je pro mě telefon nezbytností pro mou práci. Takže jsem s ním ještě poměrně dlouhou dobu vydržel. Ve chvíli, kdy jsem zjistil, že fotoaparát u telefonu začal fotit zeleně, telefon zamrzal čím dál častěji a začala vyskakovat zvláštní hláška o chybách, jsem se definitivně rozhodl reklamovat. Odeslal jsem telefon s pečlivě vyplněným formulářem s prosbou o rychlé vyřízení. Jak jsem již zmiňoval, bez telefonu nemohu prakticky existovat. K mému obrovskému údivu se mi přibližně po týdnu vrátil jako nepřevzatý balík. Po telefonické domluvě jsem jej poslal znovu i se sledovacím číslem zásilky. Obdržel jsem email o převzetí zásilky. Po čtrnácti dnech jsem znovu kontaktoval telefonicky obchod. Telefon zvedl protivný arogantní pán, který mi skoro vyčetl, že jsem si dovolil zavolat. Ten mě odkázal na jejich servis, se kterým se však nedá komunikovat jinak než emailem. Zajímavý paradox že servis obchodu, který prodává telefony, neumí telefonovat!!! V každém případě jsem psal další email. Odpovědi jsem se dočkal po dalším týdnu. Telefon jsme převzali je v našem servisu na diagnóze, budeme Vás kontaktovat po vyřešení. Takže jsem si v duchu musel myslet, že jim telefon ležel 14 dni jen tak někde ve skříni. Ze zákona je dána lhůta pro vyřízení reklamace 30 dní. Jelikož třicátý den vycházel na sobotu, v pondělí ráno jsem dostal vyrozumění o reklamaci. Čínský dodavatel reklamaci zamítnul kvůli fyzickému poškození. Viz příloha. V příloze byla ukázaná nějaká prasklina na čočce fotoaparátu. Byl jsem opravdu velice naštvaný, chtěl jsem jim okamžitě telefonovat,ale to přeci není možné, jelikož to prostě neumějí. Pro mě z toho tedy vyplívá, že jsem naletěl neuvěřitelným podvodníkům a lhářům v prodeji elektroniky, které svět neviděl. Moje teorie na tuto reklamaci je taková, že když se schylovalo ke konci záruční doby, tak jednoduše telefon fyzicky poškodili, aby nebylo možné uplatňovat právo po překročení záruční doby.
Můj původní plán byl po vyzkoušení zde nakoupit telefony pro celou rodinu, ale s tímto přístupem jsem to velice rychle zavrhl. Na čínské telefony jsem nezanevřel, ale budu je již nakupovat pouze u ověřených seriózních obchodů, kterými jsou například TS Bohemia, nebo Mironet. Tímto se tedy obracím ke všem potenciálním zákazníkům levnýchsmartphonů, aby si velice rychle rozmysleli, jestli to stojí za ten stres a jestli by nebylo lepší raději vyhodit peníze z okna. Rozhodně by to bylo užitečnější.