SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Levné smartphony

Levné smartphony

6 hodnocení

Adresa: http://levnesmartphony.cz/

Email: info@levnesmartphony.cz

Díky levnesmartphony.cz si můžete pořídit ověřené telefony a tablety z Číny za bezkonkurenčně nízké ceny. Náš tým se specializuje na zprostředkování nákupu od velkoprodejců v Číně. Díky velkému počtu objednávek vám nabízíme nejnižší ceny u všech produktů. Klademe zásadní důraz na kvalitu našich služeb. Proto u nás: 1. Je doprava vždy zdarma s DHL (doručení 3-7 dní) 2. Vyřídíme za Vás celní řízení. Zboží bude doručeno až k Vašemu prahu. 3. Neplatíte nic navíc, vždy za Vás uhradíme DPH i CLO. 4. Zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit v ČR. 5. Záruka na vše je 1 rok od čínského velkoprodejce, kterou za vás vyřídíme a odešleme 6. Telefony a tablety mají českou lokalizaci

Levné smartphony

LevnéSmartphony.cz | Kdo jsme a proč nakupovat u nás?

Slovo majitele

Náš tým se specializuje na zprostředkování nákupu kvalitních telefonů přímo od velkoprodejců v Číně. Díky velkému počtu objednávek vám nabízíme nejnižší ceny u všech produktů.

 

Poskytujeme kompletní produkty - narozdíl od jiných obchodů Vám nenabídneme "nějaký telefon", ale ověřený telefon, s lokalizací a především možností poskládat si k němu příslušenství na míru tak, aby se Vám přístroj stal spolehlivým a příjemným společníkem každodenního života a ne noční můrou.

 

Klademe zásadní důraz na kvalitu našich produktů a souvisejících služeb. Proto u nás:

 

1. Neplatíte žádné celní poplatky. Vždy za Vás uhradíme DPH i CLO.

2. Je doprava vždy zdarma

3. Zboží můžete do 14 dnů bez udání důvodu vrátit v ČR.

4. Záruka na vše je 1 rok od čínského velkoprodejce. reklamaci za vás zdarma vyřídíme.