ZSINB12/5.0DC2.1 Spínaný zdroj 12VDC 5A zástrčka DC2.1/5.5 - diskuze
Výrobce: PRC
EAN: 05904181609456
ZSINB12/5.0DC2.1 Stolní spínaný zdroj 12VDC, 5A - DC2.1/5.5 konektorImpulsní stolní napájecí zdroje jsou určeny pro napájení všech druhů zařízení: telekomunikačních (routery, switche, rozbočovače), fiskálních zařízení, počítačových zařízení i spotřebních zařízení. Zdroje této skupiny mají výkon od 30W do 120W.Typ napájecího zdroje: spínaný, stolníVýstupní napětí: 12VDCVýstupní proud max.: 5.0AVýkon: 60WTyp výstupního konektoru: DC 5,5/2,1 rovnýTyp krytu napájecího zdroje: stolníNapájecí napětí: 100-240V ACIntenzita vstupního proudu: 0,6APolarizace: plus (+) uvnitřDélka síťové přípojky: 1,1mDélka kabelu s DC zástrčkou: 1,5mRozměry: 130 x 60 x 30mmHmotnost s DC kabelem: 135gdoporučeno pro použití uvnitř budovyKód výrobku: 0ZSINB12/5.0DC2.1
Dotazy, recenze a diskuze k ZSINB12/5.0DC2.1 Spínaný zdroj 12VDC 5A zástrčka DC2.1/5.5
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Zoom PodTrak P8
FirstAustria Cestovní rychlovarná konv
PremiumCord Optický audio kabel Toslin
Behringer MO240
Cálem Velhotes Ruby 0,75l 19,5% GB