Zásuvka vestavná Bals 13710 32A/4P/400V IP44 - diskuze
Výrobce: BALS
EAN: 4024941137102
CEE zásuvka vestavná přímá, Quick-Connect32A 4p (3P+PE) 400V (380 do 415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 10,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: bezšroubové pružinové klecové svorkybarva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 90 mm, šířka 75 mm, hloubka 109 mm rozměr příruby: svisle 75 mm, vodorovně 75 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 60 mm, svisle 60 mmdalší technické vlastnosti:bezšroubové připojení vodičů QUICK-CONNECT je ověřený, trvanlivý, bezpečný a zcela bezúdržbový systém odolný proti nárazům, vibracím a výkyvům teplot. QUICK-CONNECT s optimálně nastaveným přítlakem svorky na připojovaný vodič zcela eliminuje nedostatky šroubových spojení (možnost přetažení, nebo nedotažení šroubků, slaněné vodiče není třeba ukončovat dutinkami)barevné označení vstupů, pro správné zapojení jednotlivých vodičů (dodržení sledu fází u třífázové elektrické soustavy)
Dotazy, recenze a diskuze k Zásuvka vestavná Bals 13710 32A/4P/400V IP44
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Schneider Electric Unica žaluziové tla
Schneider Electric Unica tlačítko č.1/
Schneider Electric Unica zásuvka šroub
PCE 024-6 vidlice na kabel 32A 400V 4-
Schneider Electric Unica datová zásuvk
ABB 5599E-A02357 33
Schneider Electric Unica křížový vypín
PCE 9224-6F Kombo 32A/4p Zásuvka nástě
Schneider Electric Unica anténní zásuv
PCE 114-6 zásuvka na zeď 16A 400V 4p,