Zásuvka vestavná Bals 13710 32A/4P/400V IP44
Výrobce: BALS
EAN: 4024941137102
CEE zásuvka vestavná přímá, Quick-Connect32A 4p (3P+PE) 400V (380 do 415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 10,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: bezšroubové pružinové klecové svorkybarva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 90 mm, šířka 75 mm, hloubka 109 mm rozměr příruby: svisle 75 mm, vodorovně 75 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 60 mm, svisle 60 mmdalší technické vlastnosti:bezšroubové připojení vodičů QUICK-CONNECT je ověřený, trvanlivý, bezpečný a zcela bezúdržbový systém odolný proti nárazům, vibracím a výkyvům teplot. QUICK-CONNECT s optimálně nastaveným přítlakem svorky na připojovaný vodič zcela eliminuje nedostatky šroubových spojení (možnost přetažení, nebo nedotažení šroubků, slaněné vodiče není třeba ukončovat dutinkami)barevné označení vstupů, pro správné zapojení jednotlivých vodičů (dodržení sledu fází u třífázové elektrické soustavy)
Obchody, které prodávají Zásuvka vestavná Bals 13710 32A/4P/400V IP44
Zobrazit historii ceny Zásuvka vestavná Bals 13710 32A/4P/400V IP44
Zásuvka 400 V 5pól 32 A, QuickConnect
Zásuvka s vypínačem P96 bílá 10A
Schneider Electric Unica zásuvka šroub
PCE 225-6 32A 400V 5Pólová zásuvka spo
Schneider Electric Unica schodišťový v
Spojka Bals INNOLINQ 16A 5p 400V IP54
PCE 613-6 přívodka na kabel 16A 3p 230
ABB 3299H-A40100 16 Kryt ovladače časo
EMOS P0029 ZÁSUVKA ROZBOČ. 2x+1x S VYP
Schneider Electric Unica křížový vypín
Zásuvka gumová Malpro 3-násobná 16A IP
SCAME 570.4091 Zásuvka 230V/16A třípól