Zásuvka vestavná Bals 12730 16A/5P/400V IP44 - diskuze
Výrobce: BALS
EAN: 4024941127301
CEE zásuvka vestavná šikmá, Quick-Connect16A 5p (3P+N+PE) 400V (200/346 do 240/415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 4,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: bezšroubové pružinové klecové svorkybarva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 100 mm, šířka 92 mm, hloubka 96 mm rozměr příruby: svisle 100 mm, vodorovně 92 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 85 mm, svisle 77 mm další technické vlastnosti:sklon 20°bezšroubové připojení vodičů QUICK-CONNECT je ověřený, trvanlivý, bezpečný a zcela bezúdržbový systém odolný proti nárazům, vibracím a výkyvům teplot. QUICK-CONNECT s optimálně nastaveným přítlakem svorky na připojovaný vodič zcela eliminuje nedostatky šroubových spojení (možnost přetažení, nebo nedotažení šroubků, slaněné vodiče není třeba ukončovat dutinkami)barevné označení vstupů, pro správné zapojení jednotlivých vodičů (dodržení sledu fází u třífázové elektrické soustavy)
Dotazy, recenze a diskuze k Zásuvka vestavná Bals 12730 16A/5P/400V IP44
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
CEE-Cara zástrčka 513-6 PCE, 16 A, IP4
Schneider Electric Unica Studio Outlin
Schneider Electric Unica schodišťový v
Schneider Electric Unica vypínač č.1 a
Adaptér cestovní SKROSS pro cizince v
Vidlice se změnou fáze Bals 227 32A/5P
PCE 1152-6 16A 400V 5pólová zásuvka ná
ABB 5583A-C02357 N Tango® Zásuvka dvoj
PCE 625-6 přívodka do panelu 32A 5p 40
PCE 535-6 přívodka na zeď 63A 5p 400V
CEE zásuvka 135-6 PCE, 63 A, IP67