Zásuvka vestavná Bals 12730 16A/5P/400V IP44
Výrobce: BALS
EAN: 4024941127301
CEE zásuvka vestavná šikmá, Quick-Connect16A 5p (3P+N+PE) 400V (200/346 do 240/415V~) 6h IP44 frekvence: 50 a 60Hz kód barvy: červená RAL 3000 kontakty: nosič kontaktů je vyroben z polyamidu, kontakty jsou vyrobeny z mosazi maximální průřez vodiče: 4,0 mm2materiál krytu: polyamid způsob připojení: bezšroubové pružinové klecové svorkybarva: víčko sklopné červené, kryt šedý rozměry: výška 100 mm, šířka 92 mm, hloubka 96 mm rozměr příruby: svisle 100 mm, vodorovně 92 mm rozteč montážních otvorů: vodorovně 85 mm, svisle 77 mm další technické vlastnosti:sklon 20°bezšroubové připojení vodičů QUICK-CONNECT je ověřený, trvanlivý, bezpečný a zcela bezúdržbový systém odolný proti nárazům, vibracím a výkyvům teplot. QUICK-CONNECT s optimálně nastaveným přítlakem svorky na připojovaný vodič zcela eliminuje nedostatky šroubových spojení (možnost přetažení, nebo nedotažení šroubků, slaněné vodiče není třeba ukončovat dutinkami)barevné označení vstupů, pro správné zapojení jednotlivých vodičů (dodržení sledu fází u třífázové elektrické soustavy)