Zaměřovač nočního vidění Pard TD32-70, TD32-70/940/F - diskuze
Výrobce: Pard
EAN: 06975064272028
Součásti sady:Digitální noční viděníNávod k použití v jazyce EUObalMontáž na lištu Picatinny + klíč a montážní šroubyAkumulátorSpolečnost Pard, známá výrobou spolehlivého termovizního a nočního vidění, představila svůj nejnovější termo- a noční mířič, model model. Díky použití moderních technologií je zařízení vybaveno kulatý displejem LTPS s rozlišením 800 × 800, což výrazně zlepšuje kvalitu obrazu.Termo- a noční zaměřovač PARD TD32 s infračerveným iluminátorem 940 nm – vlastnostiDisplej: kulatý LTPS 800 × 800, zajišťující vysokou kvalitu obrazu.Intuitivní ovládání: pohodlné tlačítko pro změnu režimů (noční vidění/termovize).Režim PIP: současné zobrazení termovizního a nočního vidění na obrazovce.Termický detektor: rozlišení 384 × 288, pixely 12 μ m, citlivost ≤25 mK.Objektiv: 70 mm, ideální pro přesnou detekci.Modul dálkoměru: měření vzdálenosti až 1000 metrů, integrovaná balistická kalkulačka.Infračervený iluminátor: vlna 940 nm, dosah až 350 metrů.Oční krytka: gumová, délka 100 mm, zajišťující pohodlí při používání.Algoritmy pro vylepšení obrazu: IREA (vyhlazení pixelů a zlepšení tepelného zobrazování) a VLEA (zlepšení zobrazování nočního vidění při s
Dotazy, recenze a diskuze k Zaměřovač nočního vidění Pard TD32-70, TD32-70/940/F
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Dalekohled Opticon Apollo 70F300AZ
TTArtisan Tilt 50mm F1.4 Canon Rf Full
JJC ACA-02 pro kalibraci autofocusu a
Hlavní montážní kroužek pro lampu Godo
CANON EF 50 mm f/1,8 STM
MEIKE bateriový grip MK-D800 (MB-D12)
Pozorovací dalekohled Vortex Razor Hd
Godox VSA-11T Sada korekčních filtrů
SmallRig 3295 Focus Gear Ring Seamless
Objektiv 7Artisans 50mm F1.1 Leica M M