Zaměřovač nočního vidění Pard TD32-70, TD32-70/940/F
Výrobce: Pard
EAN: 06975064272028
Součásti sady:Digitální noční viděníNávod k použití v jazyce EUObalMontáž na lištu Picatinny + klíč a montážní šroubyAkumulátorSpolečnost Pard, známá výrobou spolehlivého termovizního a nočního vidění, představila svůj nejnovější termo- a noční mířič, model model. Díky použití moderních technologií je zařízení vybaveno kulatý displejem LTPS s rozlišením 800 × 800, což výrazně zlepšuje kvalitu obrazu.Termo- a noční zaměřovač PARD TD32 s infračerveným iluminátorem 940 nm – vlastnostiDisplej: kulatý LTPS 800 × 800, zajišťující vysokou kvalitu obrazu.Intuitivní ovládání: pohodlné tlačítko pro změnu režimů (noční vidění/termovize).Režim PIP: současné zobrazení termovizního a nočního vidění na obrazovce.Termický detektor: rozlišení 384 × 288, pixely 12 μ m, citlivost ≤25 mK.Objektiv: 70 mm, ideální pro přesnou detekci.Modul dálkoměru: měření vzdálenosti až 1000 metrů, integrovaná balistická kalkulačka.Infračervený iluminátor: vlna 940 nm, dosah až 350 metrů.Oční krytka: gumová, délka 100 mm, zajišťující pohodlí při používání.Algoritmy pro vylepšení obrazu: IREA (vyhlazení pixelů a zlepšení tepelného zobrazování) a VLEA (zlepšení zobrazování nočního vidění při s
Obchody, které prodávají Zaměřovač nočního vidění Pard TD32-70, TD32-70/940/F
Zobrazit historii ceny Zaměřovač nočního vidění Pard TD32-70, TD32-70/940/F
FOTOSPEED F1s rychloupínací popruh
SmallRig 1054 Rod pár trubek 40cm 15mm
TTArtisan Af 27mm F2.8 Sony E-mount no
Viltrox Af 24mm F1.8 Fe Sony E
Objektiv 7Artisans 35mm F1.4 Leica M W
HOYA filtr IR R72 55 mm
Filtr Irix Edge 100 Hard GND4 nano Ir
Tether Tools TetherBoost Pro Usb-c Cor
SmallRig 2002 Rosette Handle Kit rukoj
Godox HC-75 včelí plástve pro Led pane
CANON EF 50 mm f/1,8 STM