Záložní Zdroj Ups 2200VA/1200W 2SCHUKO Avr Led - diskuze
Záložní Zdroj Ups 2200VA/1200W 2SCHUKO Avr Led
0 hodnocení
Výrobce: GT
EAN: 05903111415914
GT Networks Volně stojící záložní zdroj řady Line-Interactive PowerBox 2200VA 1200WUPS POWERbox 2200VA Line InteractiveNapájecí zdroj řady line-interactive je navržen ve volně stojícím standardu pro napájení počítačů a síťových zařízení. Díky kompaktnímu provedení je ideální pro malé a středně velké serverové skříně.Jsou určeny pro podporu napájení osobních počítačů, DTP pracovišť, protipožárních bran, pokladen, průmyslové televize, routerů a dalších komunikačních a počítačových zařízení.Hlavní výhody:✅Okamžitý výkon: 2200 VA✅Trvalý výkon: 1200 W✅Funkce studeného startu umožňující spuštění napájecího zdroje bez připojení k AC síti✅Čitelný LCD displej umožňující náhled nejdůležitějších parametrů✅Stabilizace napětí AVR, široký rozsah vstupního napětí✅Spolehlivý a výkonný mikroprocesorový řídicí systém✅Možnost napájení z generátorů proudu✅Vyrobeno technologií line-interactive✅2 zásuvky 230 V umožňující provoz 4 zařízení současně✅ Komunikace USB-HIDTechnické údaje:Výkon: 2200VA/1200 WVSTUPNÍ MÍSTORozsah napětí: 162~290 VAC