Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA - diskuze
EAN: 5903246524598
Výrobní číslo: 1710001
Jímka na zachytávání vyjetého oleje, objem 37 litrů, pojízdná s kolečky a se sklopnou ojí, vypouštěcí ventil – ASTA 1710001 Používá se při výměně oleje v motoru či vypouštění různých provozních kapalin z auta. Díky kovovému roštu lze využít také k okapání vymontovaných olejových filtrů, součástek umytých v naftě apod. Technické parametry: - objem: 37 litrů - délka: 835 mm - šířka: 570 mm - výška: 200 mm - délka madla: 860 mm - hmotnost: cca 15 kg
Cena od 4 563 Kč - 4 943 Kč v 2 obchodech
Dotazy, recenze a diskuze k Záchytná vana na olej, pojízdná, objem 37 litrů - ASTA
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
Průhledná polypropylénová odměrná nádoUzavíratelná sběrná nádoba na olej 8l Olejnička 350ml NEO toolsKlíč na olejové filtry 64 mm, 14hrannýHlavice - klíče na olejové filtry, sadTrychtýř BGS 8446-1Trychtýř, extra dlouhý, 12,5 x 45,5 cmKleště na olejové filtry, samonastavitPneumatická plnička oleje ATF do automČerpadlo elektrické, na naftu, topný oNástěnná sada pro výdej motorových a pNádoba na olej 1 l - konev s hubicí -
Přidat dotaz