Yongnuo napájecí adaptér EA11012E-1900 19 V 5 A, DC 5,5 2,5 mm konektor
0 hodnocení
Výrobce: Yongnuo
EAN: 06947110913803
Síťový napájecí zdroj Yongnuo EA11012E-1900 - 19 V / 5 A pro LUX100 YN9000 YN8086947110913803Síťový napájecí zdroj Yongnuo EA11012E-1900 - 19 V / 5 A, konektor DC 5,5 / 2,5 mm je ideálním řešením pro uživatele elektronických zařízení vyžadujících stabilní stejnosměrné napětí 19 V a proud 5 A. Umožňuje napájení zařízení z elektrické sítě o napětí 100-240 V. Vybaveno klasickou DC zástrčkou 5,5 / 2,5 mm. Ideální pro práci na m.in. s lampami Yongnuo YN9000 a YN808. Nejlepší řešení, když máte přístup k elektrické zásuvce a napájení pomocí baterií není možné.Hlavní vlastnosti produktuuniverzální síťový napájecí zdrojnapájení zařízení vyžadujících stejnosměrné napětí 19 V a proud 5 Aumožňuje napájení zařízení z elektrické sítě o napětí 100-240 Vkompatibilní m.in s lampami Yongnuo YN808, YN9000, LUX100kompaktní pouzdro (13,8 x 5,8 x 3,4 cm)kabel o délce 5 m (2 m a 3 m)Specifikacemodel: Yongnuo EA11012E-1900 - 19 V / 5 A, konektor DC 5,5 / 2,5 mmvýstupní proud: 19 V / 5 Adélka kabelu: 5 m (2 m a 3 m)rozměry: (13,8 x 5,8 x 3,4 cm)hmotnost: 530 gKompatibilitalampy Yongnuo:YN9000YN808LUX100 ProLUX100Obsah sadysíťový adaptér Yongnuo EA11012E-1900 – 19 V / 5
Obchody, které prodávají Yongnuo napájecí adaptér EA11012E-1900 19 V 5 A, DC 5,5 2,5 mm konektor
  • Historie ceny Yongnuo napájecí adaptér EA11012E-1900 19 V 5 A, DC 5,5 2,5 mm konektor
Zobrazit historii ceny Yongnuo napájecí adaptér EA11012E-1900 19 V 5 A, DC 5,5 2,5 mm konektor
Historie nejnižsí ceny Yongnuo napájecí adaptér EA11012E-1900 19 V 5 A, DC 5,5 2,5 mm konektor. Porovnání obchodů, které prodávají Yongnuo napájecí adaptér EA11012E-1900 19 V 5 A, DC 5,5 2,5 mm konektor.