Xilence Pc zdroj XP750R10 750W 80+ Bronze Atx ventilátor - diskuze
Výrobce: Xilence
EAN: 04044953502361
PC zdroj Xilence XP750R10 750W, 80+ Bronze, ATXPopis produktu:Série Gaming Series s certifikací 80+BRONZE zaručuje maximální stabilitu napětí v náročných herních aplikacích díky technologii DC/DC.Čtyři integrované bezpečnostní obvody také zajišťují bezpečný provoz po celou dobu. Díky integrovanému ventilátoru udržuje napájecí zdroj chlad i během horkých herních sezení.Série Gaming BRONZETiché chlazení: velký ventilátor 120 mmVynikající konstrukce proudění vzduchu pro lepší odvod teplaKompletní bezpečnostní vybavení s:-OVP (ochrana proti přepětí)-UVP (podpěťová ochrana)-SCP (ochrana proti zkratu)-OLP (ochrana proti přetížení)Nízká spotřeba energie v pohotovostním režimuVysoká energetická účinnost: certifikát 80PLUS®BRONZEAktivní PFCSpecifikace produktu:Výrobce: XILENCETyp produktu: Napájecí zdroj ATX 2.52Hmotnost balení: 0.002 kg, 0.002Barva: ČernáŠířka: 150 mmVýška: 86 mmHmotnost: 1.78 kgHloubka: 140 mmSkupina produktů: Napájecí zdrojeHloubka balení: 260 mmKatalogové číslo: 23.1Počet chladičů: 1Přepínač zapnutí: ano
Dotazy, recenze a diskuze k Xilence Pc zdroj XP750R10 750W 80+ Bronze Atx ventilátor
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 100W
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 150W
T-LED Trafo pro zapojení LED osvětlení
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 24V 250W
Trafo pro zapojení LED osvětlení 12V 1
LED napájecí zdroj / trafo 12W vnitřní
T-LED LED zdroj (trafo) LONG 12V 200W
Trafo pro zapojení LED osvětlení 24V 4
Dětská modulární skříň ATREY Tempo Kon
T-LED LED zdroj (trafo) INTELI 24V 100