Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W - diskuze
Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W
0 hodnocení
Výrobce: Vishay
Výrobní číslo: SQM120P04-04L_GE3
VISHAY - MOSFET, P-CH, 40V, 120A, 175DEG C, 375W - SQM120P04-04L_GE3
Dotazy, recenze a diskuze k Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W