Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W
0 hodnocení
Výrobce: Vishay
Výrobní číslo: SQM120P04-04L_GE3
VISHAY - MOSFET, P-CH, 40V, 120A, 175DEG C, 375W - SQM120P04-04L_GE3
Obchody, které prodávají Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W
  • Historie ceny Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W
Zobrazit historii ceny Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W
Historie nejnižsí ceny Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W. Porovnání obchodů, které prodávají Vishay Sqm120P04-04L_Ge3 Mosfet, P-Ch, 40V, 120A, 175Deg C, 375W.