Turck indukční snímač zarovnaná PNP, zavírač BI15-M30-AP6X-H1141 - diskuze
EAN: 4047101100235
Indukční snímač se zvýšenou spínací vzdáleností, jmenovitý vypínací odstup 15 mm, zarovnaný, závitová trubka, M30 x 1,5, chromovaná mosaz, větší rozsah snímání, 3 vodiče DC, 10... 30 VDC, Spínací kontakt, PNP výstup, konektor, M12 x 1Tento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (Ø x d) 30 mm x 62 mmVnější Ø: 30 mmVnější délka: 62 mmMateriál pouzdra: kovPřipojení (senzory): zasouvací svorkaZpůsob konstrukce (senzory): zarovnanáVýstupy (senzory): PNP|ツ| zavíračTyp (výrobce): BI15-M30-AP6X-H1141spínací vzdálenost (max.): 15 mmSpínací frekvence: 300 HzProvozní napětí (min.): 10 VProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 VProvozní napětí (max.): 30 VETIM FeatureGroupID: EC002714Kategorie produktu: indukční snímačEAN: 4047101100235