Turck indukční snímač zarovnaná NPN, zavírač BI2-M12-AN6X-H1141 - diskuze
EAN: 4047101140972
Indukční snímač, jmenovitá spínací vzdálenost 2 mm, zarovnaná, závitová trubka, M12 x 1, Mosaz, pochromovaná, DC 3-drát, 10... 30 VDC, spínací kontakt, Výstup NPN, konektor, M12 x 1Tento text byl přeložen strojově.ParametryRozměry: (Ø x d) 12 mm x 52 mmVnější Ø: 12 mmVnější délka: 52 mmMateriál pouzdra: kovPřipojení (senzory): zasouvací svorkaZpůsob konstrukce (senzory): zarovnanáVýstupy (senzory): NPN|ツ| zavíračTyp (výrobce): BI2-M12-AN6X-H1141spínací vzdálenost (max.): 2 mmSpínací frekvence: 2000 HzProvozní napětí (min.): 10 VProvozní napětí (rozsah): 10 - 30 VProvozní napětí (max.): 30 VETIM FeatureGroupID: EC002714Kategorie produktu: indukční snímačEAN: 4047101140972