Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G - diskuze
Výrobce: Transcend
EAN: 760557853183
Aktualizujte teď jednoduše operační paměť vašeho PC. Rozšíření operační paměti ve vašem PC nebo Mac vám zpravidla poskytuje to největší zvýšení výkonu.ParametryVelikost paměti (operační paměť): 1 x 16 GBPaměť (RAM): 16 GBKontrola integrity dat: Bez ECCLatence: CL22Specifikace paměti: PC4-25600Vlastnosti odpadkového koše: Single Rank · Nebufferovaná paměťTechnologie skladování: DDR4Typ (výrobce): TS3200HSB-16GProvedení paměti: 260pin SO-DIMMVzorkovací frekvence: 3200 MHzSkladovací kapacita na modul: 16 GBProvozní napětí: 1.2 VPočet pamětí: 1Typ paměti: DDR4-SDRAMOblasti použití: notebookKategorie produktu: RAM modul pro notebookyEAN: 760557853183
Parametry
| Distribuce | CZ |
Dotazy, recenze a diskuze k Transcend TS3200HSB-16G RAM modul pro notebooky DDR4 16 GB 1 x 16 GB Bez ECC 3200 MHz 260pin SO-DIMM CL22 TS3200HSB-16G
Přidat dotaz
Přidat rezenci, hodnocení
Přidat rezenci, hodnocení
sportovní láhev 350ml, Cars
Čistič kamene a fasád Kärcher 3 v 1, 1
Plachta PE nepromokavá extra silná, 5x
Bělící prostředek a odstraňovač skvrn
BANQUET Hliníková láhev 750ml, Muppets
Čistící prostředek na ovoce a zeleninu
Yellow&Blue BIKA – Jedlá soda (Bikarbo
Čistič dřeva KÄRCHER 5L 6.295-361.0
Allnature Kyselina citronová 500 g
Plachta PE nepromokavá extra silná, 8x
Kartuše náhradní SEDAL, 40mm, s termor